• Хода студентів проти реформ Табачника завершилася мітингом на Хрещатику

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 вересня 2011 року

Сьогодні міліція дала «зелену вулицю» маршу протесту студентської організації «Пряма дія» проти реформ Табачника, організовану в центрі Києва.Близько 50-ти демонстрантів скандуючи і розмахуючи транспарантами, пройшлися колоною вздовж Трьохсвятительської вулиці до Європейської площі. Хода завершилася мітингом біля Українського дому на Хрещатику. На місце акції прибули виступити народні депутати опозиції Володимир Ар'єв, Леся Оробець та Андрій Парубій, а також лідери організації «Пряма дія».

Студенти назвали перемогою той факт, що їм дозволили провести ходу. Вони також зробили «клич» до всіх небайдужих бути готовими примкнути до нових акцій проти політики керівництва Міністерства освіти в Україні. Після мітингу всі активісти направилися на круглий стіл студентських організацій, який зібрався у будівлі Ради профспілок.

Нагадаємо, вчора студенти Києво-Могилянської академії оголосили про початок безстрокової акції протесту на Контрактовій площі столиці, й, навіть, почали встановлювати там намети. Однак міліція згорнула цей акт, заявив, що молоді люди можуть проводити свої акції, але на встановлення наметів повинен бути дозвіл від міської влади.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...