ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Табачника відшмагали на очах у європейських міністрів

Велика Епоха
Дівчина кілька разів вдарила міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника букетом квітів по голові на саміті міністрів освіти СНД.

Фото: pravda.com.ua
Фото: pravda.com.ua
Вона підійшла до міністра після його виступу в Києво-Могилянській академії та обхлестала букетом з жовто-блакитних хризантем, як повідомляють «Подробиці». Співробітники правоохоронних органів спрацювали оперативно, і напавшу відразу ж вивели із залу.

Як з'ясувалося пізніше, це була студентка Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко. Зараз її утримують у Кримінальній міліції Печерського району на Цитадельній, 6, повідомляє депутат Андрій Парубій.

Сьогодні на саміті, де стався інцидент, зібралися 40 європейських міністрів, щоб розглянути питання розвитку європейської освіти. Зокрема, на форумі обговорюються питання створення єдиного освітнього простору, введення єдиних міжнародних стандартів та ін. Дмитро Табачник і прем'єр-міністр України Микола Азаров хотіли урочисто відкрити цей захід, проте його затьмарив непередбачений конфуз з квітами.

Відомо, що діяльність Дмитра Табачника давно викликає протести у сфері освіти. Зокрема, 1 вересня у Львові та Києві пройшли акції протесту проти його реформ. Так на плакатах протестуючих було написано: «З Табачника реформ як з козла молока».