• Штурм Верховної Ради вдався: Тігіпко перегляне законопроект

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 20 вересня 2011 року
Депутати вирішили не розглядати Закон про обмеження соціальних гарантій ветеранам-афганцям і чорнобильцям на цьому тижні.

До такої домовленості прийшли депутати ВР і учасники акції протесту біля Верховної Ради, повідомив на брифінгу з журналістами лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов після переговорів з мітингувальниками.

За його словами, між ним і протестуючими сталася досить жорстка і напружена розмова. В результаті було прийнято рішення відтермінувати на два тижні ухвалення закону до узгодження тексту цього документу з представниками робочих груп та громадських організацій, які відстоюють права чорнобильців, воїнів-афганців та інших соціальних пільговиків.

Очолить робочу групу віце-прем'єр Сергій Тігіпко, який буде погоджувати положення закону з останніми. Зокрема, вони наполягають на тому, щоб прибрати із закону другий розділ та перехідні його пункти. У разі невиконання цих вимог пільговики погрожують розгорнути безстроковий страйк з вимогою розпуску парламенту.

Зі свого боку, Тігіпко висловив сподівання, що за цей час депутати доопрацюють даний законопроект так, що він буде влаштовувати всі сторони.

Нагадаємо, сьогодні з ранку, 20 вересня під стінами Верховної Радою зібрався багатотисячний мітинг, за участю представників афганських і чорнобильських організацій, які потім почали штурм будівлі парламенту України. Демонстранти протестували проти урізання їхніх пільг. У ході натиску силовики «Беркут» застосували проти мітингувальників сльозогінний газ і силу. Мітинг триває.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...