• Тігіпко та афганці так і не домовилися

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 27 вересня 2011 року

Представники афганських і чорнобильських громадських організацій, які виступають проти урізання пільг для громадян їх категорії, вийшли з переговорів із робочою групою, очолюваною міністром соціальної політики Сергієм Тігіпко.

Як повідомило Радіо «Свобода»,  сторони не прийшли до домовленості з віце-прем'єр-міністром. «Наша вимога, щоб законопроект № 9127 був не просто відкладений, а відмінено. Тому ми повідомили Тігіпко, що виходимо з переговорів. Сьогодні законопроект вже переданий до парламенту», – повідомив голова організації «Ніхто, крім нас» Борис Новожилов джерелу.

Він не виключив поновлення протестів проти скасування пільг, а також те, що влада може здійснити проти організаторів акції репресивні заходи.

Нагадаємо, 20 вересня парламент мав розглянути законопроект № 9127 «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», через що Верховну Раду атакували кілька тисяч протестувальників. Вони протестували проти ухвалення даного закону, який по суті скасовував ряд пільг для багатьох категорій громадян. Під цю статтю потрапили не тільки чорнобильці та афганці, а й інваліди, ветерани праці та інші пільговики.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...