• Путін знову хоче бути Президентом

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 26 вересня 2011 року

Президент Дмитро Медведєв у суботу 24 вересня на з'їзді партії в Москві оголосив, що «з радістю» поступиться своїм місцем Прем'єр-міністру Володимиру Путіну. Найбільша правоцентристська соціал-консервативна партія «Єдина Росія» підтримала цю ідею.

Як повідомляє ІноТВ про висунення кандидатури Володимира Путіна в президенти було відомо вже давно. Ще кілька років тому екс-президент РФ заявив, що після виборів вони поміняються місцями. Так що посада прем'єр-міністра, ймовірно, перейде до Дмитра Медведєва.

Також у неділю Дмитро Медведєв виключив зі складу президентської комісії з модернізації економіки колишнього лідера партії «Правого діла» Михайла Прохорова, повідомила прес-служба Кремля. Тому, оцінивши підсумки з'їзду «Єдиної Росії» і розкол власної партії, в якій бізнесмен звинуватив адміністрацію президента, Прохоров вирішив не поспішати зі своїм політичним майбутнім.

Нагадаємо, Володимир Путін був на чолі держави вісім років, починаючи з 2000 року. І якщо він виграє передвиборну президентську гонку двох виборів поспіль, які відбудуться навесні 2012 року – це значить, що він буде очолювати Кремль до 2024 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...