• Обманутим вкладникам ощадкнижок СРСР скоро буде виплачена компенсація — Янукович

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 вересня 2011 року

Найближчим часом парламент розгляне питання повернення заощаджень ошуканим вкладникам Ощадбанку СРСР, про це сьогодні заявив Президент України репортерам у Варшаві.

Як повідомляє прес-центр глави держави, Президент уже оголосив свою точку зору Кабінету міністрів. Зокрема, він сказав: «Мене не влаштовує відповідь, що на ці цілі в бюджеті не вистачає коштів. Повернути гроші — це наш обов'язок перед старшим поколінням. Я заявляю людям, що пам'ятаю про це, і ми дуже скоро обов'язково повернемося до цього питання».

Глава України уточнив, що до кінця року уряд спільно з Національним банком запустить цей процес. Він також сказав, що влада підійде до вирішення виплат компенсацій системно. «Ми підемо таким шляхом, щоб не зіпсувати цю справу і мати можливість довести її до остаточного завершення», — додав пан Президент.

Нагадаємо, 9 вересня Верховна Рада зареєструвала законопроект про часткову виплату компенсацій знецінених вкладів власникам ощадкнижок Ощадбанку СРСР, що передбачена в 2012 році. Ще в жовтні 1996 року був прийнятий закон про держгарантії поновлення виплати заощаджень українцям. Згідно з ним, постраждалим вкладникам повинно бути компенсовано 131,96 млрд грн. Зауважимо, що за останні 15 років було компенсовано лише 10,6 млрд грн з усієї суми.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...