• Євро-2012 завдасть Україні фінансових збитків — Соскін

  • Четвер, 29 вересня 2011 року

Країни, які проводять у себе європейські або світові чемпіонати з футболу, згодом стикаються з фінансовими проблемами, тому Євро-2012 краще негайно перенести в іншу країну. Про це заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін 28 вересня під час відеоконференції на from-ua.com.

На підтвердження своїх слів пан Соскін навів сьогоднішній стан економіки Португалії. «Країни зі слабкою економікою, на мій погляд, не повинні проводити подібні заходи, — зазначив експерт. — Тим більше, не треба проводити чемпіонат в Україні, де при владі перебувають потужні організовані банд-формування».

Директор Інституту трансформації суспільства також заявив, що Європейська футбольна асоціація (УЄФА) тільки зганьбить себе цим чемпіонатом, оскільки кримінальні групи в Україні використовують Євро-2012 для відмивання грошей.

«Таким чином, керівництво УЄФА теж підпадає під підозру, що воно працює разом із нашими злодіями в єдиній корупційній схемі», — заявив пан Соскін. На його думку, було б краще, якби УЄФА перенесло Євро-2012 з України до Німеччини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...