• На 14 жовтня Тягнибок збирає багатотисячний марш, який «покаже владі дулю»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 4 жовтня 2011 року

На свято Покрови лідер всеукраїнського об'єднання «Свобода» Олег Тягнибок планує провести урочистий марш Української повстанської армії (УПА).

Олег ТягнибокВідповідне повідомлення вже подано до київської міської адміністрації на узгодження, повідомляє Gazeta.ua.

«У нас немає тривоги за те, що влада може заборонити акцію, заплановану на 14 жовтня. Якщо на неї вийдуть понад 10 тисяч киян, то на кожного буде потрібно 4 міліціонери. Для цього владі доведеться звезти до столиці не менше 40 тисяч правоохоронців», – заявив глава прес-центру «Свобода» Юрій Сиротюк.

Він зазначив, що до Києва на «Марш» приїдуть до 800 «свободівців» від регіональних осередків та додав, що вони налаштовані святкувати 14 жовтня мирно і спокійно – без сутичок і провокацій.

У свою чергу лідер партії Олег Тягнибок уточнив, що масштабні заходи в Києві планується почати виїзними сесіями обласних рад. Сам же «Марш слави УПА» розпочнеться біля пам'ятника Шевченку, а завершиться мітингом та концертом на Михайлівський площі.

Політик також зазначив, що заходи будуть торкатися не тільки теми визнання ОУН і УПА, але і ряд соціально-політичних проблем, включаючи і питання політичних репресій. «У суспільстві давно назріло сильне невдоволення, і багато хто прийде, щоб показати владі дулю», – зауважив Сиротюк.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...