• У перестрілці загинули двоє міліціонерів, четверо поранені

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 30 вересня 2011 року

В Одеській області сьогодні вночі в перестрілці із злочинцями загинули два співробітника міліції, ще четверо поранені, повідомляє одеське МВС України в Одеській області. 

Розшукуваний за вбивство громадянин Росії Діка Аслан Імрановіч, 1982 року народження нелегально проживав в Одесі, був вистежений оперативниками карного розшуку. Цей суб'єкт здійснював замовні вбивства.

Як повідомляють у МВС, його чорний автомобіль ВАЗ 2110 (держномер ВЕ 6181 АР) був зафіксований і зупинений співробітниками ДАІ недалеко від Одеси, біля села Кошари. Після того, як Діка передав документи інспектору ДПС поста ДАІ і вийшов з машини, щоб відкрити багажник, співробітники «Беркут» почали операцію по затриманню.

Замовний вбивця зреагував миттєво. Він кинув у їхній бік дві гранати і почав стріляти з пістолета. Його напарник, який сидів на передньому сидінні, відкрив вогонь по бійцям Беркута з автомата Калашникова. У перестрілці він був поранений. Ще один спільник, який сидів на задньому сидінні, швидко затягнув пораненого в машину, після чого вони втекли.

В ході перестрілки було поранено четверо беркутівців, двоє загинули. Один з них – 21-річний Віктор Коженко, співробітник «Беркут», другий – 40-річний Олександр Розмаріца, інспектор ДАІ.

Злочинці оголошені в розшук. Вони озброєні і небезпечні, попереджають в МВС. А. Діка, Паспорт РФ 9600 № 322042, закордонний паспорт РФ № 627423531. Може використовувати документ на ім'я громадянина Молдови Tabac Nicolai 04.02.1981 р.н.

Його прикмети: худорлявий, зріст 160–165 см, обличчя худе, смагляве, високе чоло, густі брови, тонкі губи, волосся темне, коротко стрижене.

МВС Одеської області просить всіх, хто володіє будь-якою інформацією про злочинців, повідомити в міліцію по телефону «102». Чергова частина карного розшуку: 044 256 10 63. Управління карного розшуку МВС України в Одеській області: 048 725 32 16.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...