• Засновник Apple Стів Джобс залишив духовний заповіт

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 6 жовтня 2011 року

На 57-му році життя від раку підшлункової залози в ніч на 6 жовтня помер колишній глава компанії Apple Стів Джобс, повідомляє офіційний сайт компанії.


Стів Джобс

Легендарний засновник залишив після себе духовний заповіт і компанію Apple, пост керівництва якої покинув 25 серпня 2011 року через прогресуючу хворобу.

Відхід Стіва Джобса викликав бурю відгуків у соціальних мережах. Протягом усієї ночі тисячі користувачів Інтернет писали свої співчуття і побажання.

В день смерті засновника корпорації мільйони людей згадали його не тільки як успішного бізнесмена, але і як філософа. Так, дізнавшись про свою хворобу, Джобс сказав: «Не варто пригнічуватися, покидаючи життя. Але якщо життя покинуло тебе – варто засмутитися».

У своєму духовному заповіті він написав: «Думки про те, що я скоро помру – найгостріший інструмент, який допомагає мені приймати складні рішення в житті. Гордість, страхи, хвилювання, образи і невдачі – всі ці речі ніщо перед обличчям смерті, залишаючи лише те, що дійсно важливо. Час ваш обмежений. Не розтрачайте його, живучи чужим життям. Не потрапляйте в капкан догм. Не дозволяйте чужим думкам заглушити або збентежити ваш внутрішній голос. Майте сміливість слідувати вашому поклику серця й інтуїції, бо тільки вони знають, ким ви дійсно хочете стати. Все інше вторинне».

Зараз любителі продукції Apple по всьому світу несуть квіти, записки й свічки до будинку померлого і до магазинів компанії. Біля входу в штаб-квартиру Apple приспущені прапори з логотипом компанії. У всіх магазинах на моніторах висить головна сторінка сайту apple.com з чорно-білим портретом Джобса і датою його життя-смерті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...