• Суд над власним лікарем Майкла Джексона почався у Лос-Анджелесі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 28 вересня 2011 року

Після дворічного попереднього слідства окружний суд Лос-Анджелесу вчора почав процес над власним лікарем Майкла Джексона, кардіологом Конрадом Мюрреєм, якого звинувачують у ненавмисному вбивстві свого підопічного, повідомляє Independent.

Зараз вся увага американців приковано до судового процесу, що розпочався. Квитки на засідання суду навіть розігрували у лотереї. Ті ж, хто не зміг отримати місце всередині, за кілька годин до початку слухання влаштували стихійний мітинг перед будівлею суду в Лос-Анджелесі. Вчора на засіданні були присутні батьки Майкла, а також його брати й сестри.


Британська газета «Сан» повідомила вчора, що ще до початку процесу всі 12 присяжних заповнили анкети, де відповіли на питання: чи є вони прихильниками Майкла Джексона або його родини? Вісім з них дали позитивну відповідь. Незважаючи на цю обставину, адвокати лікаря не зажадали відводу членів журі присяжних.

Згідно з версією обвинувачення, підсудний Конрад Мюррей дав Майклу велику дозу снодійного у поєднанні зі заспокійливими препаратами, що призвело до зупинки серця поп-зірки. Журі також поставили під сумнів компетентність лікаря.

У справі проти Мюррея ще використовується травнева аудіозапис репетиції короля поп-сцени, що зроблена за два місяці до його смерті. У ній Майкл незв'язно говорив у мікрофон. На підставі цього прокурор зробив висновок, що співак перебував під сильною залежністю прописаних йому ліків.

Сам же Мюррей не визнає себе винним і наполягає на тому, що його пацієнт сам прийняв критичну дозу, не вдаючись до консультації з ним. У той же час суд звинувачує лікаря в тому, що він не вжив заходів, щоб позбавити пацієнта від цього.

На наступних судових спорах розглядатимуть свідчення охоронців покійного співака, медиків швидкої допомоги та лікарів реанімації, а також буде прослухано відеозапис допиту Конрада Мюррея, зроблений через два дні після смерті співака.

Процес над Мюрреєм може затягнутися на півтора місяця, вважають місцеві ЗМІ. Якщо вина кардіолога в ненавмисному вбивстві буде доведена, йому загрожує чотири роки позбавлення волі, разом з ліцензією на лікарську практику.

Нагадаємо, Майкл Джексон помер 25 червня 2009 року у віці 50-ти років. Тіло співака було знайдено в його будинку в Лос-Анджелесі – за три тижні до того, як у Великобританії повинна була бути презентована його нова концертна програма «This Is It».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...