• Теракт у столиці Сомалі забрав життя 100 людей

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 4 жовтня 2011 року

В африканській столиці Республіки Сомалі терорист-смертник підірвав комплекс урядових будівель за допомогою вантажівки, начиненою вибухівкою. Загинуло до 100 людей, 50 отримали поранення.

СомаліЗа словами очевидців, водій направив свою машину на ворота урядового комплексу Могадішо, розташованого поруч з міністерством освіти. Стався потужний вибух. Головну будівлю було повністю зруйновано. Загинула велика кількість військових і цивільних осіб, у тому числі студентів, які стояли в черзі до міністерства, щоб здати іспити для навчання в Туреччині, повідомляє Бі-бі-сі.

У момент вибуху в будинку уряду проходило засідання кабінету міністрів перехідного уряду країни. Чи є серед них постраждалі, поки не відомо.

Відповідальність за напад узяв на себе представник угрупування ісламізму «Аль-Шабаб», яке пов'язано з «Аль-Каїдою» і контролює більшу частину південних і центральних районів Сомалі.

Зараз на місці теракту працюють бригади пожежників, рятувальників і лікарів.

Нагадаємо, в Сомалійській африканській Республіці з 1991 року відсутній центральний уряд. Всі ці роки тут існує тільки слабкий перехідний уряд, який підтримується з боку ООН в цілях боротьби з ісламістським угрупованням.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...