• США охопили масові протести

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 жовтня 2011 року
Маніфестація проти корпоративної жадібності й проблем не припиняється в Нью-Йорку вже третій тиждень. Акція протесту під назвою «Захопи Уолл-стріт» вступила в третю стадію і розрослася до загальнонаціональних масштабів.

Демонстрації прокотилися по Чикаго, Бостону, Сент-Луїсу, Нью-Йорку, Лос-Анджелесу. В останньому вчора маніфестанти пройшлися маршем через центр міста і навіть розбили наметовий табір перед міською адміністрацією.

На цьому тижні маніфестації проти «фінансового тероризму» за підтримкою профспілок, як очікується, пройдуть у Балтіморі, Детройті, Міннеаполісі та Портленді, згідно з закликами в соціальних мережах учасників протестів.

Наймасштабніша акція, де мали місце масові арешти, пройшла 1 жовтня, коли тисячі мітингувальників пройшлися маршем по Бруклінському мосту в Нью-Йорку, перекривши автомобільний рух.

На знак солідарності з «Захопи Уолл-стріт», активісти проти «корпоративної жадібності» вже почали скликати протести і за межами США, зокрема в столицях Чехії, Австралії та Канади.

Вони стверджують, що представляють 99% звичайних громадян Америки, які роблять виклик 1% багатих американців. Маніфестантів вирішили підтримати й такі знаменитості, як зірка американського кіно Сьюзан Сарандон і режисер Майкл Мур.


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...