• Українська співачка Джамала напише гімн до «Євро-2012»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 29 вересня 2011 року

Українська співачка Джамала, яка пройшла у фінал відбіркового туру пісенного фестивалю «Євробачення-2011», напише гімн для чемпіонату по футболу Євро-2012, повідомляє інформаційний центр «Україна-2012».

Як сказала співачка, вона хоче написати гімн для Євро-2012, або ж ця пісня просто стане улюбленою на чемпіонаті та після нього. «Свій внесок у турнір я можу внести лише музикою і співом», — зазначила вона.

На своїх концертах Джамала тепер закликатиме всіх своїх шанувальників долучатися до проектів майбутнього чемпіонату, ввічливо і толерантно вести себе з іноземцями, яких чимало приїде в Україну.

«Я сподіваюся тільки на позитив як під час Євро-2012, так і після нього. Чим більше людей світу дізнаються про нашу країну, тим краще для нас», — висловила свою надію топ-виконавиця, а також впевненість у перемозі української національної збірної футбольної команди.

Нагадаємо, Джамала, володарка гран-прі «Нова хвиля-2009» в Юрмалі, братиме участь у заходах під час підготовки та проведення турніру «Євро-2012», а також підтримуватиме і популяризуватиме чемпіонат в Україні, повідомляє офіційний сайт співачки.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...