• У комунальні послуги планують включити плату за переробку сміття

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 5 жовтня 2011 року

В оплату комунальних послуг в Україні планується додати новий тариф за переробку сміття. Таке нововведення передбачається здійснити в рамках нацпроекта «Чисте місто».новий тарифЯк повідомив про це голова держагентства з інвестицій та нацпроектів Владислав Каськів, даний проект передбачає будівництво заводів з переробки сміття, поки (до 2012 року) в шести містах, що тягне за собою ряд інших завдань, пов'язаних з відходами в Україні.

У зв'язку з цим буде підніматися питання про введення в країні нового тарифу на переробку сміття, яке необхідно буде вирішити законодавчо.

«Поки я не можу сказати, яке рішення прийме законодавець: або ці тарифи будуть регулюватися централізовано, або на місцях. Також не відомо за якими критеріями будуть встановлюватися ці тарифи», – зазначив Каськів.

За його прогнозами, ціна може змінюватись в межах $30–55 за 1 тонну, залежно від технології переробки, умов, місця розташування, міста й тощо. У той же час, за словами експертів, сміття – це джерело прибутку для компаній-переробників.

Нагадаємо, нещодавно у Верховній Раді депутати запропонували включити у комунальні тарифи витрати на модернізацію ЖКГ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...