• Влада починає боятися людей

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 4 жовтня 2011 року

Днями Верховна Рада вперше відгородила свою територію 2-х-метровим високим парканом з амбарним замком.

Там, де раніше стояла невелика огорожа, тепер встановлений високий гратчастий паркан, який перешкоджає вільному проходу до будівлі з боку Маріїнського палацу.

Загородження було зведено минулого тижня, мабуть після того, як 20 вересня афганці намагалися штурмом увійти в український парламент і побили скло в будівлі ВР.

Таким чином, якщо раніше з боку оглядового майданчика Маріїнського парку можна було проводити акції, то тепер цьому буде заважати висока огорожа. Тепер паркан середніх розмірів залишився тільки уздовж проїжджої частини.

Як заявив сьогодні на брифінгу депутат-регіонал Олександр Єфремов: «Українці щось занадто загострено відносяться до заборів – відразу переводять це в політичну площину. Ми не маємо до цього ніякого відношення. Навколо Білого дому теж є паркан, але ніхто там подібних питань не задає».

У той же час нардеп фракції «Наша Україна» Арсеній Яценюк зауважив з цього приводу, що це «спроба влади відгородитися від народу, щоб українці не змогли достукатися до влади». «Через півроку вони можуть взагалі відгородитися від громадян, зробити резервацію», – прокоментував він.

У свою чергу спікер В. Литвин заявив, що нічого не знає про спорудження цього паркану.

Як зауважив у програмі «Знак оклику»  Костянтин Усов: «Вона (влада) знає, що різниця між тим, як живе простий народ, і як живуть чиновники – колосальна. Ця прірва збільшується з кожним днем. Тому єдине питання, яке по-справжньому цікавить нинішній уряд – де знаходиться та межа людського терпіння, через яку їй (владі), небезпечно переступати».


Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...