• Фільм про Тимошенко покажуть на сесії НАТО

  • Середа, 5 жовтня 2011 року

Документальний фільм про судовий процес проти лідера опозиції Юлії Тимошенко покажуть на сесії Парламентської асамблеї НАТО в Бухаресті 10 жовтня. Про це у вівторок заявив народний депутат від фракції БЮТ-«Батьківщина» Остап Семерак.

«Ідея зробити документальний фільм народилася тоді, коли ми зустрічалися з нашими партнерами з Європейського парламенту, — сказав член Постійної делегації ВР у Парламентській асамблеї НАТО Остап Семерак. — Вони запитували нас, так що ж відбувається у суді? І коли ми розповідали про те, як ведеться цей судовий процес, то вони нам не вірили».

Відео для фільму надали українські телеканали, які вели пряму трансляцію із залу суду. А після того, як судове слухання почало проходити за закритими дверима, вдалося відшукати відео, зняте на мобільні телефони. Також у фільмі використовувалися коментарі основних учасників судового розгляду «газової справи».

Показати європейським колегам, в яких умовах зараз перебуває український екс-прем'єр Юлія Тимошенко, не вдалося. Як розповів Остап Семерак, при вході у камеру Лук'янівського СІЗО, де утримується лідер опозиції, у депутатів відбирали все, що могло бути використане як відеокамери, навіть мобільні телефони.

Однак, за словами нардепа, Юлія Тимошенко знає про цей документальний фільм, але в силу обставин, що склалися, подивитися поки не може.

Фільм англомовний і трансляція на українських телеканалах не планується, але вже сьогодні це відео з'явиться у мережі Інтернет.

Остап Семерак також зазначив, що у фільмі немає жодних політичних висновків і оцінок.

Нагадаємо, що лідера партії БЮТ-«Батьківщина» і екс-прем'єр-міністра України звинувачують у перевищенні повноважень при укладенні газових контрактів з Росією. Судовий процес проти Тимошенко щодо «газової справи» розпочався 24 червня в Печерському суді Києва, а 5 серпня обвинувачена була заарештована і відправлена у слідчий ізолятор. На суді прокурор зажадав засудити її до семи років в'язниці. Вирок, як очікується, буде оголошено 11 жовтня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...