• Озброєні співробітники проводять обшук у лідера афганців

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 13 жовтня 2011 року
У лідера всеукраїнської організації ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» Олександра Ковальова у квартирі та офісі організації у Києві сьогодні вранці податкова міліція почала проводити обшук.
Міліція з озброєними співробітниками спецпідрозділів СБУ заблокувала роботу офісу і веде обшук.
Про це повідомив на сьогоднішній акції «Марш порожніх гаманців» у Києві голова Федерації профспілок працівників малого та середнього підприємництва України В'ячеслав Рой.
Члени афганської організації пов'язують дії правоохоронців зі своїми штурмовими протестами 20 вересня під Верховною Радою і підготовкою до Всеукраїнського Форуму громадських організацій, який має відбутися завтра, 14 жовтня. Останній має на меті мобілізувати всіх воїнів-афганців на активну боротьбу і підштовхнути суспільство на нову політичну активність.
У той же час Український союз ветеранів Афганістану не планує брати участь в даних заходах, оскільки вони підписали меморандум з урядом, як повідомляють в організації. «Ми не бачимо причин для акцій протесту і не маємо відношення до організації "Ніхто крім нас". Може хтось з власної волі і захоче брати участь у форумі, але без використання нашої символіки», ― підкреслив замначальника організаційного комітету в Союзі Віктор Іщенко.
Нагадаємо, раніше чорнобильці і афганці скасували свої мітинги у зв'язку з тим, що їм залишили пільги, як повідомила газета «Сегодня» з посиланням на В. Іщенко.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...