• У Добропіллі горіла шахта, евакуйовано 112 гірників

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 12 жовтня 2011 року
У Добропіллі в Донецькій області на шахті «Піонер» 12 жовтня було виявлено задимлення гірських виробок. Пожежу було погашено. Жертв і постраждалих немає. 
Як повідомляє прес-центр Профспілки вугільної промисловості України, вогнище задимлення було виявлено близько 3:20, на 4-му горизонті в 40 метрах від забою. Про це повідомив диспетчеру шахти бригадир прохідників, бригада якого в той час виконувала наряд по гірничій виробці в місці виникнення пожежі. 
За заявою головного інспектора Добропільського Укрвуглепрофспілки Євгена Міленко, відразу після виявлення ПП, на шахту були викликані рятувальники. З аварійної ділянки були евакуйовані 7 прохідників. Всього на той момент у зміні перебувало 112 гірників. Всіх шахтарів благополучно вивели на поверхню 
Після цього група рятувальників провела розвідку і приступила до ліквідації вогнища займання. Через три години пожежу було погашено. 
Зараз на підприємстві створена спеціальна комісія для з'ясування причини загоряння. Робота шахти «Піонер» припинена до повної ліквідації наслідків задимлення.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...