• До столиці України стягують міліцію: завтра Тимошенко винесуть вирок

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 жовтня 2011 року

З регіонів країни до Києва стали підвозити співробітників правоохоронних органів, вочевидь, завтра буде винесено обвинувальний висновок у справі Тимошенко. Про це сьогодні на брифінгу заявив заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

«У суді досі не названо точного часу зачитування вердикту. Зрозуміло – це робиться для того, щоб якомога менше людей було присутнє під час оголошення вироку в суді і за його стінами», – зазначив депутат.

За його словами, підтвердженням того, що завтра буде оголошено обвинувачення, є те, що в місто починають стягувати сили МВС, а також те, що регіонали «перебувають у пошуках людей, які за гроші стояли б під їх прапорами». «Ними вже знайдено декілька тисяч українців», – уточнив О. Турчинов.

Він також вважає, що відповідно до Конституції, Юлії Тимошенко має бути винесений виправдувальний вирок, оскільки вона не скоювала злочин. Але якщо ж вони переступлять закон, то «наші відповіді будуть адекватними, оскільки це, фактично, буде дорівнювати введенням в країні воєнного стану», – заявив він.

Нагадаємо, 30 вересня 2011 року Київський Печерський райсуд завершив розгляд кримінальної «газової справи» Тимошенко і оголосив перерву для винесення вироку. Орієнтовний час оголошення вердикту – 11 жовтня о 9 годині ранку. Зі свого боку сили опозиції на завтра скликають під стіни суду всіх небайдужих українців.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...