• У США закликають скасувати рішення суду щодо Тимошенко

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 12 жовтня 2011 року
Політичні кола в США «глибоко розчаровані» рішенням суду щодо Тимошенко і закликають українську владу звільнити її та інших політв'язнів колишнього уряду. 
Як зазначила на брифінгу керівник прес-служби Держдепартаменту США Вікторія Нуланд, вирок у справі екс-прем'єр-міністра України політично мотивований і американська сторона буде продовжувати переговори з українським урядом з цього приводу, повідомляє БФМ.РУ. 
У свою чергу офіційний представник адміністрації Президента США Джей Карні заявив: «Даний вирок, так само як і сам суд, викликав у Білому Домі серйозні сумніви щодо прагнення уряду України до демократії та верховенству закона. Ми закликаємо українську владу звільнити пані Тимошенко та інших лідерів опозиції, які зараз перебувають під арештом», як цитує ИТАР-ТАСС. 
Зі свого боку, Гельсінська комісія Конгресу США підкреслила, що рішення суду щодо Ю. Тимошенко ставить під загрозу євроінтеграцію України. 
У той же час В. Янукович заявив, що рішення суду у справі екс-прем'єра України не є остаточним ― його ще розгляне Апеляційний суд. 
Нагадаємо, 11 жовтня 2011 Юлія Тимошенко рішенням суду була засуджена на 7 років тюремного ув'язнення за зловживання владою і перевищення посадових повноважень при підписанні газового договору між «Нафтогазом» і «Газпромом» у 2009 році. 
Засуджена своєї вини не визнає і має намір оскаржити винесений вирок в Європейському суді з прав людини.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...