• Глави держав України та Словенії підписали низку договорів

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 жовтня 2011 року

Сьогодні в Україну з офіційним візитом прибув глава Словенії Данило Тюрк. Президенти провели зустріч «віч-на-віч», після чого відбулася церемонія підписання двосторонніх документів.

У результаті українсько-словенських переговорів, у присутності глав держав було підписано низку таких договорів, як Меморандум про співпрацю у сфері туризму та інвестиційної діяльності, а також підвищення рівня товарообігу; Міжурядову угоду щодо обміну інформацією в боротьбі зі злочинністю та тісного взаємозв'язку у виявленні та розслідуванні злочинів; Протокол про співробітництво в галузі митної справи,  повідомляє прес-центр Президента України.

Згідно з останнім документом, в Україні буде створена відповідно до міжнародних стандартів Митна адміністрація, проводитимуться курси навчання та підвищення кваліфікації. Зі свого боку Митна адміністрація Словенії буде надавати українській стороні технічну допомогу в цій сфері.

Також між МЗС України і Словенії був підписаний протокол про зміцнення співпраці в питаннях Євросоюзу. Цей документ торкається питання зовнішньої політики і безпеки в плані приєднання України до ЄС. Зокрема, надання українській стороні експертної допомоги, щоб дозволити розширити договірно-правову базу з ЄС, в тому числі Угоду про асоціацію, а також допомогти швидше пройти шлях прийняття безвізового режиму між ЄС і Україною.

Завтра Данило Тюрк відвідає Харківську область з метою розширення міжрегіонального співробітництва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...