• «Беркут» розчищає Хрещатик від прихильників Тимошенко

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 жовтня 2011 року

За 15 хвилин «Беркуту» вдалося відтіснити учасників акції на підтримку Юлії Тимошенко від будівлі Печерського суду, де сьогодні розглядається її справа, до приміщення КМДА та очистили Хрещатик від натовпу.

На мітингу присутні до десяти тичяч протестувальників опозиційних політичних сил з прапорами в руках, повідомляє УНІАН. Вони викрикують лозунги: «Ганьба! Зека геть!».

Бійці «Беркута» і міліція відтіснили людей з проїжджої частини Хрещатика на тротуар і заблокували їх там. У той же час правоохоронці вантажать у автозаки особливо активних прихильників Тимошенко і відвозять.

«Співробітники „Беркута“ грубо виштовхують людей і застосовують до них фізичну силу. Прихильників Тимошенко продовжують відтісняти в бік площі Незалежності», ― прокоментував дії правоохоронних сил заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

Зі свого боку організатор акції проти Тимошенко голова «Загальновійськової спілки» Олег Калашников підбадьорює бійців «Беркут» у їхніх діях: «Проженіть цю нечисть, яка порушує закони. Приберіть цей бруд з Хрещатика. Ви ― справжні сини українського народу. Українці пишаються вами. Дякуємо вам, бійці!»

Час від часу мітингувальники, що підтримують Тимошенко, намагаються прорвати міліцейську заставу, у зв’язку з чим міліції доводиться перекидати по кілька сотень військових «Беркута» з одного кінця Хрещатика на інший.

Нагадаємо, оскільки сьогодні Юлії Тимошенко мають винести остаточний вирок, опозиційні сили організували багатотисячний мітинг на її підтримку. Повідомлення про акцію протесту було подано до київської мерії завчасно, за словами організаторів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...