• Юлія Тимошенко проведе 7 років у в'язниці

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 11 жовтня 2011 року

Екс-прем'єр-міністра Юлію Тимошенко сьогодні засудили на 7 років позбавлення волі з наступною компенсацією збитку компанії «Нафтогаз Україна». Також засуджена позбавляється права протягом трьох років обіймати державні посади.

Відповідне рішення оголосив головуючий суддя Печерського районного суду Родіон Кірєєв, повідомляє «Український юридичний портал». Суд звинуватив Тимошенко в тому, що вона навмисне використовувала свою владу в злочинних цілях при підписанні в 2009 році договорів із Росією на невигідних умовах для «Нафтогазу». Виносячи вердикт, суддя врахував і те, що підсудна не розкаялася.

Задовольнивши паралельний цивільний позов «Нафтогазу України», суд також зобов'язав Тимошенко відшкодувати позивачеві відповідні збитки в обсязі 1,516 млрд грн.

Після закінчення слухання екс-прем'єра вивели із залу суду під конвоєм, але без наручників. У дверях вона помахала рукою всім присутнім. Одна літня жінка вигукнула: «Владі ганьба! Те, що зробили з Юлією Тимошенко, можуть зробити з кожним!», повідомляє газета «Сегодня». Сама ж засуджена залишалася цілком спокійною і виступила із заключною промовою.

Нагадаємо, судовий процес над пані Тимошенко тягнувся з кінця червня 2011 року. З 5 серпня вона перебувала під арештом у Лук'янівському СІЗО Києва. До цього у підсудної була підписка про невиїзд.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...