• Європейський Союз може скасувати зустріч з Януковичем через вирок Тимошенко

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 12 жовтня 2011 року
Візит Віктора Януковича до Брюсселю, запланований на 20 жовтня, став під питанням у зв'язку з засудженням Юлії Тимошенко на 7 років в'язниці.
Європейський Союз може скасувати зустріч з Януковичем через вирок ТимошенкоЗ урахуванням ситуації, що склалася, голови ЄС зараз хочуть призупинити переговори і обговорюють доцільність наміченої зустрічі з українським Президентом, повідомляє УНІАН http://www.unian.net/rus/news/news-461713.html  з посиланням на дипломатичні кола ЄС. Однак остаточного рішення ще немає.
В ході наміченого візиту передбачалося остаточно вирішити головні питання Угоди про членство України в ЄС та зону вільної торгівлі між українською стороною і країнами Євросоюзу.
Під загрозою зриву встали й інші зустрічі в Європейському Союзі, зокрема з представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон. «Ми вже ситі по горло діями української влади і не приймаємо порушення демократії» ― заявив депутат Європарламенту Павло Залевський.
У той же час, Віктор Янукович визнав, що вирок Тимошенко перешкоджає євроінтеграції України і не є остаточним.
Нагадаємо, вчора екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко була засуджена київським судом до семи років ув'язнення і подальшою забороною протягом трьох років обіймати державні посади. Також судом було прийнято рішення стягнути з підсудної на користь «Нафтогазу України» штраф у розмірі 1,516 млрд. грн за завдані збитки газовій компанії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...