• Віталій Кличко у США висловлює занепокоєння з приводу політики української влади

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 12 жовтня 2011 року
Сьогодні лідер партії «УДАР» Віталій Кличко зустрівся у Вашингтоні з колишнім кандидатом у президенти США, сенатором Джоном Маккейном. Головною їх темою розмови був вирок Печерського суду щодо Юлії Тимошенко. 
Як повідомляє прес-центр партії, Віталій Кличко заявив про свою стурбованість тим, що влада України не захищає інтереси своїх громадян, а замість цього знову і знову змінює правила гри в своїх політичних цілях. За його словами, судовий процес не повинен ставати розправою над політичними опонентами. Він також вважає, що демократичні вибори в країні ще покажуть оцінку дій уряду. 
«Зміни Конституції, Податкового кодексу, цензура ЗМІ, заборона громадянських акцій, а також представлені у ВР зміни до Закону про вибори, показують те, що сьогодні українська влада робить все, щоб якомога довше залишитися при владі», ― зазначив він. 
Зі свого боку, конгресмен Джон Маккейн також дав категоричну оцінку ситуації в Україні. Він сказав, що уважно стежить за подіями в світі, і ще вчора оприлюднив відповідну заяву за долю Юлії Тимошенко, разом з сенатором Джо Ліберманом (також колишнім кандидатом у президенти Америки). 
Зокрема, вони заявили: «Цей вирок позначиться не тільки на долі засудженої. Він демонструє і ставлення української влади до основних прав людини та до своїх міжнародних зобов'язань, а також демонструє те, що українські громадяни не рівні перед законом». 
Цю ж позицію Джон Маккейн озвучив і під час зустрічі з Віталієм Кличко. У той же час український молодий політик закликає українців не боятися протестувати проти встановлення диктатури і згортання демократії в країні. 
В 4-х-денній робочій поїздки до США глава партії «Удар» також зустрінеться з представниками Білого Дому, членами Конгресу, лідерами республіканської та демократичної партій, аналітиками, експертами та представниками неурядових організацій. 
Нагадаємо, 8 жовтня Віталій Кличко взяв участь у з'їзді Християнсько-демократичного союзу в Німеччині, партію якого очолює канцлер Ангела Меркель. Вона визначила партію «Удар» своїм єдиним політичним партнером в Україні.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...