• Українські підприємці рушили на Кабмін і Верховну Раду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 13 жовтня 2011 року
У Києві сьогодні вранці почалася всеукраїнська акція підприємців малого та середнього бізнесу «Марш порожніх гаманців» проти податкової та трудової політики уряду.
У ці хвилини у марші бере участь близько 700 протестуючих, які, вишикувавшись у колону і стукаючи мисками, направляються до Кабміну та Верховної Ради. У плані учасників ― влаштувати театралізоване шоу під вікнами будівлі Кабінету міністрів, а потім перейти до будинку Адміністрації Президента.
Основне ж дійство акції «Годування депутатів баландою» розпочнеться під стінами парламенту. Зараз колону супроводжують лише кілька міліціонерів. Поки акція проходить спокійно, передає «Багнет».
За повідомленням організаторів мітингу, міліція затримала ряд обласних автобусів з активістами, і тепер вони змушені своїм ходом добиратися до Києва. Зокрема, чотири автобуси з Житомирської області та кілька ікарусів із Львівської.
Нагадаємо, раніше приватні підприємці спільно з афганцями, чорнобильцями та аграріями домовилися 14 жовтня організувати новий Податковий Майдан. Сьогодні ж в акції заявлено про участь 2000 протестувальників.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...