• По країні розгортається акція «Україна проти Януковича!»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 18 жовтня 2011 року
Активісти партії «Фронт Змін», станом на 17 жовтня, зібрали близько 33 тисяч підписів проти Президента України Віктора Януковича по всіх регіонах України.
Фронт ЗмінПро це повідомляє прес-центр партії. Всеукраїнська акція розпочалася в кількох областях країни в минулі вихідні. Волонтери «Фронту Змін» уже тиждень збирають підписи в людних місцях міст, у селах і селищах. На цьому тижні до неї приєднуються Донецький і Полтавський регіони.
Глава Донецької обласної організації партії «Фронт Змін» Олександр Ярошенко закликав донбасівців сказати «НІ» Президенту: «Жителі Донецької області скажіть правду про те, що було зроблено главою держави і його владою за останні два роки. Про те, як ви стали жити, і що він вам обіцяв». Він повідомив, що у всіх великих містах області цього тижня встановлять намети для збору підписів під петицією «Я проти Януковича!».
У Львівській області за вихідні «Фронт Змін» зібрав 11 тисяч підписів. Аналогічна акція почнеться в Полтаві, Кременчуці та інших великих містах Полтавської області, де також для збору підписів проти чинного президента в людних місцях встановлять намети.
Як будуть далі використовуватися петиції, в партії не уточнюють, тільки кажуть: «Ці підписи покажуть, що думають українці про чинну владу».
У той же час, прес-центр «Фронту Змін» повідомляє, що в деяких областях влада перешкоджає розгортанню акції. Наприклад, у Києві правоохоронці поки не дозволяють встановлювати інформаційні намети з партійною символікою біля Адміністрації Президента, Кабміну і Верховної Ради.
Також активісти партії зіткнулися з тим, що деякі друкарні відмовляються тиражувати листівки «Україна проти Януковича!», боячись переслідувань з боку влади.
Нагадаємо, 12 жовтня лідер партії «Фронт Змін» Арсеній Яценюк оголосив про початок всеукраїнської акції «Україна проти Януковича!». Збір підписів триватиме в різних регіонах України до 15 грудня.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...