• Афганці поставили ВР ультиматум і дали час на саморозпуск

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 жовтня 2011 року
Афганці дали Верховній Раді термін на саморозпуск до 3 листопада, і призначити дату дострокових виборів. Про це йдеться в зверненні форуму громадських організацій до народних депутатів, який пройшов у п'ятницю, 14 жовтня в Києві.
Як повідомляє кореспондент «Острову» з місця події, учасники форуму заявили, що якщо не будуть виконані їхні вимоги, вони ініціюють акцію громадянської непокори.
Зокрема у зверненні сказано: «Щоденним урізанням і скасуванням соціально-економічних та громадянських прав і свобод, ви дискредитували себе. Постійним погіршенням нашого життя і спробами перетворити свій народ на рабів і жебраків, ви знищуєте майбутнє наших дітей. Ви повинні самі піти, або ж ми допоможемо вам це зробити».
Даний документ підписали представники понад 30 тисяч ініціативних груп з усіх регіонів і сотні цивільних організацій. Текст ультиматуму буде спрямований Віктору Януковичу і кожному народному депутату.
Зазначимо, форум тривав всього 30 хвилин. Після виступу організаторів, він одразу завершився ― більше нікому не дали слова, незважаючи на те, що на виступ зареєструвалися більше 300 чоловік і 577 делегатів. Організатори форуму пояснили це рішення тим, що зараз не час для обговорення, і запропонували, не відкладаючи часу, вирушити в регіони для роботи з людьми, як повідомила прес-служба руху «Спільна справа».
Головні організатори форуму ― голова правління організації ВГО «Ніхто крім нас» Олександр Ковальов та його перший заступник Борис Новожилов, а також координатор громадського руху «Спільна справа» Олександр Данилюк, зачитали тексти відповідних рішень, після чого делегати форуму проголосували за їх прийняття.
Так, згідно з планом дій, якщо ВР не виконає вимог ультиматуму, то 3 листопада у всіх обласних центрах країни пройдуть попереджувальні масові акції протесту громадських організацій та ініціатив. Слідом за цим, 5 листопада в столиці України відбудеться засідання Народної Ради. Його учасниками будуть по три представники від кожної області. Цей орган згодом буде координувати проведення загальнонаціонального протесту громадянської непокори, як повідомляють «Подробиці». 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...