• Шахтарі влаштували страйк під вікнами Кабінету міністрів

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 жовтня 2011 року
Біля будинку Кабінету міністрів України пів сотні шахтарів з Луганської області провели акцію протесту проти свавілля регіональної «вугільної мафії». Активісти також мають намір ініціювати загальнонаціональний страйк і конституційні збори.
За словами голови Спілки об'єднання громадян трудового руху «Солідарність» Костянтина Ільченко, акцію протесту також підтримали організації з інших регіонів країни, повідомляє ІА «Острів». 
«Ми були в Кабінеті міністрів, але там нічого конкретного нам не сказали. Одне ― подавайте в суд позов. І вся їх розмова зводиться на те, що концесія ― це добре», ― заявив К. Ільченко.
На акції активісти провели прес-конференцію, де виступили з промовою про «незаконні дії органів державної влади та роботодавців ТОВ «Краснодонвугілля», ДП «Ровенькиантрацит», «Луганськвугілля» і «Свердловантрацит», що тягнуть за собою знищення державної вугільної галузі України. «Луганська область доведена до рівня індустріального звалища завдяки їх антидержавної діяльності», ― зазначив голова об'єднання «Солідарність».
Нагадаємо, в листопаді цього року гірники мають намір провести Громадянський конгрес за участю різних організацій України, як повідомляє Костянтин Ільченко.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...