• Андрій Макаревич - Ця пісня не про Путіна ...

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 13 жовтня 2011 року

Пошуковики Інтернету зафіксували сплеск популярності сатиричної пісні лідера «Машини часу» Андрія Макаревича «Путін їде в ...». У той же час, сьогодні російський пошуковик Яндекс перестав видавати в повному обсязі результати пошуку за запитом вищеназваної пісні.

Про це поскаржилися самі користувачі, які намагалися за запитом «Холуево» і «Макаревич» відшукати необхідну інформацію, повідомляє Радіо Свобода. За їхніми словами статистика закінчувалася на цифрі 15, що дуже сумнівно.

Як повідомляє джерело, нещодавно російський рок-музикант розкритикував висунення прем'єр-міністра РФ Володимира Путіна в кандидати у президенти в 2012 році. І, через кілька днів після з'їзду «Єдиної Росії», який відбувся 24 вересня 2011 року, записав на «Нашому радіо» свою пісню «До нас у Холуево приїжджає Путін ...».

Як відомо, на цьому з'їзді Дмитро Медведєв запропонував висунути Володимира Путіна в кандидати в президенти, і члени партії підтримали дану пропозицію.

У своєму інтерв'ю Макаревич сказав Радіо Свободі : «Я розчарований ходом таких подій. Але, справа не в Путіні, а в тому, що такою заявою нас позбавляють права вибору. От і все».

У той же час музикант здивований ажіотажем, що виник довкола цього твору. «Цієй пісні вже рік. Її крутять в ефірі радіостанції, вона звучить на всіх концертах. Чому саме зараз все ніби зійшли з розуму з цього приводу? Взагалі кажучи, ця пісня не про Путіна, а про підлабузників, яких в Росії завжди вистачало».

Нагадаємо, в 2008 році А. Макаревич виступив на концерті на підтримку Дмитра Медведєва під час його передвиборної гонки в президенти. Наступні ж вибори президента Росії заплановані на 4 березня 2012 року.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...