• Пол Маккартні одружився втретє

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 жовтня 2011 року
Один із засновників групи «Бітлз» сер Пол Маккартні одружився втретє на бізнес-леді Ненсі Шевелл. Цивільна церемонія одруження відбулася 9 жовтня 2011 року в Лондоні.

Після 4-х-річних відносин 69-річний британський рок-музикант оголосив про свої заручини з Ненсі із Нью-Йорка ще в травні цього року. Весільне святкування було призначено на день 71-річчя Джона Леннона – 9 жовтня.

У цей день біля РАГСу, де в 1969 році «найкращий бас-гітарист-мультиінструменталіст всіх часів» одружився на першій своїй дружині Лінді Істмен, зібралися натовпи його прихильників і бітломанів, як повідомляють західні ЗМІ.

Весільне святкування продовжилося в будинку легендарного співака в Сент-Джонс-Вуді. На сімейному святі були присутні близько 30 найближчих друзів і рідних наречених, у числі яких його 7-річна дочка Беатріс Міллі, барабанщик групи «Бітлз» Рінго Старр зі своєю дружиною Барбарою Бах, американська телеведуча Барбара Уолтерс та ін.

Третя дружина рок-музиканта, Ненсі Шевелл є віце-президентом сімейної приватної транспортної корпорації та членом ради директорів Транспортного управління Нью-Йорка.

Нагадаємо, Пол Маккартні і Ненсі Шевелл почали зустрічатися після того, як кавалер ордена Британської імперії зі скандалом розлучився зі своєю другою дружиною Хізер Міллз – 43-річною колишньою моделлю. Його ж перша дружина – американська співачка Лінда Істмен, померла в 1998 році після важкої хвороби.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...