• 6 мільйонів пакистанців залишилися без даху над головою

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 16 вересня 2011 року
Проливні мусонні дощі, які обрушилися на Пакистан кілька тижнів тому, стали причиною сильних повеней. Число загиблих від стихійних лих у країні перевищило 270 осіб. Затоплено 4000 сіл, зруйновано більше мільйона будинків, повідомляє Pakistan Observer.

Вересневий повінь знищив на півдні Пакистану значну частину врожаю. Уряд намагається впоратися з наслідками повеней у південних районах країни, що розташовані вздовж річки Інд. Зараз десятки тисяч людей евакуйовані із затоплених територій. Однак рятувальникам не вистачає фахівців і техніки.

Представник Товариства із захисту прав дитини в ООН Кашіф Баджір закликав добровольців та донорів до рятувальних заходів, а також заявив про необхідність розбити для біженців наметові містечка поблизу міст Карачі і Хайдерабад.

У постраждалих районах Пакистану не вистачає продовольства, питної води і житла. Серед населення вибухнула епідемія лихоманки денге. У зв'язку з цим, у затоплених регіонах бригади лікарів почали вакцинацію людей проти тифу та малярії. На ділянки, відрізані від суші, гуманітарні організації скидають біженцям з вертольотів продукти харчування і предмети першої необхідності.

Ситуація загрожує 21 млн. пакистанців ще більш катастрофічними наслідками, ніж у минулому році, незважаючи на витрачання мільйонів доларів в якості допомоги. Будівництво нових гребель і ремонт старих, які постраждали під час сильних повеней в 2010 році, відстають від графіків. У деяких місцях відновлювальні роботи зовсім не починалися.

Нагадаємо, минулого року в Пакистані через повені загинуло 2 тис. осіб, 11 тис. залишилися без даху над головою.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...