• Афганці заблокували у своєму офісі силовиків

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 13 жовтня 2011 року
Активісти всеукраїнської організації воїнів-афганців «Ніхто крім нас» закрили всередині свого приміщення податкову міліцію, яка незаконно проводить обшук в їхньому офісі, та чекають приходу преси.
 
Про це повідомляє УП  з посиланням на члена координаційної ради з проведення Форуму громадських організацій Сергія Мельниченка.
 
На думку організатора, напевно обшук пов'язаний з проведенням у столиці Форуму громадських організацій 14 жовтня, в якому очікується близько 2900 учасників різних неурядових організацій. «Є конкретний ультиматум ― відставка Верховної Ради. Завтра на заході ми визначимо план відповідних акцій», ― пояснив він.
«На жаль, у нас є перешкоди з орендою приміщення для проведення форуму. Ми їх вже тричі змінили: як тільки господарі дізнаються, для чого воно потрібне, так відразу відмовляють. Поки найбільш імовірним варіантом залишається Будинок письменників», ― сказав С. Мельниченко.
 
Також глава Коаліції учасників помаранчевої революції зауважив, що їхня організація зі своїх міркувань не запросила на форум політичні партії, оскільки їхні представники ― депутати Верховної Ради. «Якщо хочуть брати участь у форумі, нехай здають мандати», ― заявив він.
Нагадаємо, сьогодні вранці в Києві податкова міліція спільно з озброєними силовиками заблокувала роботу офісу всеукраїнської організації ветеранів війни в Афганістані «Ніхто крім нас» для проведення обшуку, а також здійснила рейд на квартиру лідера їхньої організації Олександра Ковальова, як повідомила газета «Сегодня».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...