• ДАІ не пускає тернопільських і волинських свободівців на марш до Києва

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 14 жовтня 2011 року
Співробітники ДАІ Тернополя та Волині вчора не випустили до Києва автотранспорт з депутатами ВО «Свободи» Тернопільської та Волинської області для участі у виїзному засіданні і зборах депутатів місцевих рад та Марші слави УПА 14 жовтня, повідомляє прес-служба цієї організації.
За словами голови Тернопільської обласної ради ВО «Свобода» Олексія Кайди, інспектори ДАІ мотивують заборону виїзду з міста тим, що у двох автобусів колеса лисі, і ще в одному ― тріщина на лобовому склі. Волинські перевізники також відмовляються везти депутатів до Києва на Марш слави УПА за наказом ДАІ.
«Завдяки депутатам Партії регіонів і Єдиного центру, а також Блоку Литвина, вчора було зірвано засідання Тернопільської облради. Я розцінюю цю провокацію як боягузтво уряду перед відповіддю за незадовільний соціально-економічний стан у країні. Заборона ж виїзду активістів на масові заходи УПА підтверджує це боягузтво. Такими діями влада наближає свій кінець», ― висловив свою думку А. Кайда по препонам, що зчиняють.
У зв'язку з цим сьогодні ВО «Свобода» в Тернополі проведе у своєму місті біля облдержадміністрації, прокуратури, міліції та СБУ протест проти свавілля правлячого режиму і Марш слави УПА.
Нагадаємо, сьогодні в Києві ВО «Свобода» з 16:00 біля пам'ятника Тарасу Шевченко намітила провести мітинг «За соціальне і національне визволення» і Марш слави УПА з вимогою повернути Степану Бандері та Роману Шухевичу звання Героїв України, проголосити 14 жовтня Днем створення УПА й державним святом, а також визнати боротьбу ОУН-УПА національно-визвольною боротьбою української нації.


Вам також можуть бути цікаві новини Тернопіль.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...