• Сина полковника Каддафі взято у полон - представники ПНР

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 13 жовтня 2011 року
У Сирті в ході боїв сьогодні був схоплений син колишнього лівійського лідера, полковника Муаммара Каддафі ― Мутассім Каддафі, як заявив сьогодні представник Перехідної національної ради в Тріполі (ПНР) Абдула Накер.
Мутассім КаддафіЗараз полоненого містять під охороною в Бенгазі, повідомляє Al-Jazeera з посиланням на заяву ПНР Лівії.
У той же час лідери ПНР у Бенгазі дану інформацію не підтвердили. Фотографій або відео-доказів арешту поки теж не надано ЗМІ.
У Лівії вже неодноразово з'являлася інформація про арешт або загибель рідних Каддафі, зокрема Мутассіма Каддафі, яка потім не підтверджувалася.
Мутассім Каддафі ― п'ятий син колишнього лідера Лівії. В ході боїв, що розгорнулися, він став командувати підрозділами армії батька, які вели бої за м. Марса-ель-Брегу.
Нагадаємо, громадянська війна між прихильниками Муаммара Каддафі і його противниками не припиняється в Лівії з лютого 2011 року. Зараз Перехідна національна рада, створена в країні, оголошена його законною владою. Останній, за підтримки НАТО, в кінці серпня взяв столицю Лівії Тріполі.
ПНР визнали законною понад 60 країн, включаючи Україну та Росію. Скинутий ж екс-лідер ховається в пустелі на південному заході Лівії, згідно з останніми повідомленнями ИТАР-ТАСС з посиланням на плем'я туарегів.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...