• Спецслужби підсилюють охорону в Донецьку у зв’язку з приїздом Медведєва

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 жовтня 2011 року

Близько 100 росіян із служби протоколу президента Росії вже тиждень перебувають у Донецьку з метою узгодження з місцевою владою найдрібніших тонкощів візиту Дмитра Медведєва, повідомляє Donetsk.proUA.com.

«Крім Д. Медведєва в Донецьк має приїхати мер Москви Сергій Собянін і губернатор Свердловської області Олександр Мішарін, оскільки в найбільшому регіоні Уралу, як і в Донецькому, також домінують чорна та кольорова металургія. Наше завдання ― надати максимальну підтримку представникам протокольної служби з Росії», ― повідомив представник Донецької облдержадміністрації.

У свою чергу, у відділі зв'язків з громадськістю ГУ МВС України в Донецькій області повідомили, що в день роботи ІV Міжнародного інвестиційного саміту «Міжрегіональне та транскордонне співробітництво» в Донецьку будуть задіяні близько 800 правоохоронців Донеччини: бійці підрозділів «Беркут» та «Грифон», інспектори ДАІ, ППС і дільничні.

Як заявило джерело, посилення режиму охорони пов'язане з приїздом на саміт глав держав української та російської сторін.

«Офіційна охорона при повному обмундируванні чітко виділятимуться з натовпу, в той час, як інша частина, набагато численніша, буде закамуфльована під виглядом чиновників і звичайних учасників заходу. Їхнє цільове завдання ― стежити за публікою та в разі загрози для перших осіб тихо ліквідувати небезпеку. Крім цього, співробітники спецслужб, переодягнені в двірників і під виглядом перехожих донеччан патрулюватимуть вулиці і шляхи до будівель, де намічені зустрічі президентів. Я вже не кажу про огляд особистих речей і металошукачі», ― розповів співробітник спецслужби у відставці на умовах анонімності газеті «Сегодня» про те, як їхні органи забезпечують охорону перших осіб держави під час масових заходів, повідомляє Donetsk.proUA.com.

У рамках запланованого заходу передбачені також двосторонні переговори зі стратегічних питань українсько-російського співробітництва.

Нагадаємо, 18 жовтня в Донецьку відбудеться Другий українсько-російський міжрегіональний економічний форум за участю Віктора Януковича і Дмитра Медведєва.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...