• Тимошенко підбирає адвоката у зв’язку з новою кримінальною справою

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 жовтня 2011 року

Сьогодні Юлію Тимошенко повинні були допитати у новій кримінальній справі. Поки спілкування зі слідчим відкладено через те, що екс-прем'єр підбирає собі нового адвоката.

Як повідомив адвокат Сергій Власенко, що представляв інтереси підзахисної у «газовій справі», зараз «у новій справі в Юлії Володимирівни поки немає захисника. Вона подала на ім'я слідчого заяву з проханням надати їй належні за законом три дні для вибору адвоката», повідомляє ТСН.

«Звинуваченого можна допитувати тільки при наявності захисника», ― уточнив адвокат.

Нагадаємо, слідство у новій кримінальній справі звинувачує Ю. Тимошенко в тому, що вона більше 10-ти років тому перевела на бюджет країни борг компанії «Єдині енергетичні системи України», що раніше належала їй. Сума боргу перевищила $400 млн. Якщо екс-прем’єра визнають винною, їй загрожує до 12 років позбавлення волі.

Раніше, 11 жовтня, екс-прем'єра засудили на 7 років з умовою відшкодування «Нафтогазу» збитків на суму 1,5 млрд гривень, визнавши її винною в перевищенні службових повноважень при укладанні газової угоди в 2009 році з російською компанією «Газпром». Зараз Тимошенко перебуває в Лук'янівському СІЗО і готується до подання апеляції до Страсбурзького суду з прав людини.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...