• Збройні сили Мексики врятували 61 чоловіка, утримуваного бандою наркоділків

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 жовтня 2011 року

Мексиканські солдати звільнили 61 чоловіка, що перебували в полоні у наркокартеля Зети. Полонених використовували для примусової праці, повідомляє АР з посиланням на Збройні сили Мексики.

Як заявили офіційні представники армії, чоловіків знайшли в прикордонному місті Пьєдрас-Неграс у суботу на явочній квартирі, яка перебувала під охороною трьох викрадачів Зети. Солдати виявили їх під час облави району. Також було знайдено кинуту злочинцями вантажівку з 6 тоннами марихуани.

На прес-конференції в неділю генерал Луїс Крессенсіо Сандовал Гонсалес заявив, що один із полонених виявився з Гондурасу, решта ― з різних регіонів Мексики. За його словами, всіх трьох викрадачів вдалося заарештувати.

Пьєдрас-Неграс розташований у штаті Коауїла на кордоні з США і межує з американським містом Ігл-Пасс, штат Техас. Через Пьєдрас-Неграс здійснюється прикордонна торгівля з Америкою. В той же час, це мексиканське місто опинилося пунктом постійних битв між бандами наркоділків за право лідерства над територією, що обіцяє прибуток.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...