• Обама вирушив у автомобільний тур по країні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 17 жовтня 2011 року

Сьогодні Президент США вирушив у триденний автомобільний тур по Північній Кароліні та Вірджинії, щоб просувати свій план по створенню нових робочих місць.

Останнім часом саме цю тему Обама зачіпає майже в кожному своєму виступі, щоб знову звернути увагу Конгресу США на знехтуваний днями запропонований ним законопроект. У своїй ініціативі американський президент робить основний упор на запобігання нових звільнень у сфері освіти та екстрених службах.

Глава держави розпочав свій тур з міста Ешвілл штату Північна Кароліна, а ввечері зустрінеться з жителями іншого містечка штату.

Поїздку він здійснює на чорному броньованому автобусі з тонованими стеклами і мигалкою, оснащений за останнім словом техніки та комунікативних засобів зв'язку. Варто зазначити, що цей транспортний засіб президента, вартістю в $1,1 млн, викликає в американської громадськості не менший інтерес, ніж його політичні заяви.

Опозиція Барака Обами заявляє, що в умовах економічної кризи кошти, витрачені на покупку даного авто, можна було б кинути на вирішення нагальних проблем. Проте глава американського уряду вважає, що подібні поїздки виправдовують себе.

Нагадаємо, 8 вересня президент США запропонував Конгресу розглянути пакет заходів зі стимулювання економіки та боротьби з безробіттям, де запропонував створити нові робочі місця. На вирішення цієї проблеми він передбачив інвестувати в цілому $447 млрд, у тому числі $50 млн ― в інфраструктуру США, $35 млрд ― в освіту і обслуговування, щоб уникнути скорочень серед педагогів і співробітників екстрених служб, $30 млрд направити на розвиток шкіл, $10 млрд ― на будівництво мостів, аеропортів, авто- і залізниць, $50 млрд виділити на допомогу по безробіттю та ін.

Як відомо, 11 жовтня конгресмени заблокували запропонований план Обами, а активісти у свою чергу пообіцяли влаштувати новий марш протесту, що сильно розчарувало президента, як повідомляють Вести.ру.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...