• У Донецьку Медведєв і Янукович обговорюють міжрегіональне співробітництво

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 18 жовтня 2011 року
Сьогодні в Донецьку о 13-00 розпочав свою роботу II українсько-російський Міжрегіональний економічний форум за участю президентів України та Росії, за підсумками якого будуть підписані двосторонні документи, повідомляє прес-центр Донецької обласної держадміністрації.

Медведєв і ЯнуковичПро проведення цієї зустрічі обговорювалося В. Януковичем і Д. Медведєвим 26 вересня в підмосковній резиденції «Завидово» за участю прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна.

Представники російських ЗМІ, які прибули до Донецька для висвітлення події, зараз спілкуються з міністрами, у той час, як українських журналістів туди не допустили. Як повідомляє кореспондент «Острова»  з місця події, охорона обмежує пересування українських журналістів на виставковому комплексі «ЕкспоДонбас».

На запитання, чому допустили інших представників ЗМІ, охоронець відповів: «Російська преса домовилася зі своєю прес-службою, тому їм дозволено, а ви йдіть домовляйтеся зі своєю».

У той же час, прес-центр Донецької обласної держадміністрації повідомляє, що в рамках форуму передбачена зустріч Віктора Януковича і Дмитра Медведєва з представниками українських, російських та іноземних ЗМІ.

Поки що на форумі в Донецьку голова української держави виступив за прискорення процесу демаркації українсько-російського державного кордону, а також спрощення прикордонних процедур між Україною та Росією, з метою зміцнення торгово-економічних зв'язків прикордонних територій, повідомляє інтернет-представництво українського Президента.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...