• Аеропорти Греції закриються на дві доби

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 18 жовтня 2011 року
Грецькі аеропорти через загальнонаціональні страйки з 19 по 21 жовтня (з 00:00 години ночі) не будуть приймати і відправляти літаки.
Європейські авіакомпанії вже попередили пасажирів про можливий зрив польотів і радять клієнтам перевіряти інформацію про рейси до Греції в Інтернеті, перш ніж відправитися до аеропорту, повідомляє Euromag.  
«Все-таки страйк греків у середу і четвер краще, ніж в суботу або неділю, оскільки у вихідні дні число авіарейсів до Греції набагато більше», ― цитує джерело слова генерального директора туроператора «Мегаполюс Турс» Вікторії Кизимової. До того ж, як зазначила вона, туристичний сезон у Греції вже закінчується, тому зараз потік туристів туди невеликий.
До відома, страйк працівників грецьких аеропортів за часом збігся з загальним страйком, організований державними і приватними профспілками галузей країни на знак протесту проти політики уряду. Як відомо, грецька влада, в обмін на міжнародні транші, ввела новий податок на власність і оголосила про скорочення робочих місць у бюджетному секторі (близько 30 тисяч).
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...