• Янукович звільнив губернаторів двох областей і призначив нових

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 2 листопада 2011 року

Президент України звільнив голову Львівської обласної державної адміністрації Михайла Цимбалюка та Запорізької ― Бориса Петрова.

Новим головою Львівської області призначений Михайло Костюк, а Запорізької області ― Олександр Пеклушенко, повідомляє прес-центр глави держави.

 У той же час, сьогодні на засіданні Президент закликав тих чиновників, які не справляються зі своїми обов'язками, добровільно подати у відставку.

 
 

 

Відзначимо, сьогодні на розширеному засіданні Кабінету міністрів Прем'єр-міністр України Микола Азаров, звітуючи перед Президентом, заявив: «Незадовільно йдуть справи у Львівській області. Будівництво тут не виросло і на 1%, враховуючи те, що стадіон і аеропорт були побудовані за рахунок бюджету». «Якщо ми приберемо ці обсяги, то в області буде провал. Також ростуть борги по зарплаті», ― зазначив прем'єр, критикуючи роботу Михайла Цимбалюка.

 

Щодо губернатора Запорізької області Бориса Петрова, Микола Азаров сказав наступне: «Інвестиції в Запорізьку область знизилися на 32%, в той час як по Україні їх обсяг збільшився на 16%. Керівництво області працює вкрай незадовільно».

Критики зазнали також міністр освіти Дмитро Табачник, міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко та керівники ще п'яти областей: Дніпропетровської, Донецької, Івано-Франківської, Луганської, Харківської.

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...