• Президент України зустрічає Еміра Держави Катар

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 жовтня 2011 року
Вперше в Україну з Катару з офіційним візитом прибув Емір Держави шейх Хамад бін Халіф Аль Тані, де підпише ряд двосторонніх документів.
Як повідомляє прес-служба Президента, в Києві відбулася офіційна церемонія зустрічі високого гостя з главою Української держави Віктором Януковичем і їх аудієнція.
Після цього пройшли українсько-катарські переговори з двостороннього співробітництва в інвестиційній та торговельно-економічній сферах. Також планується підписання міжурядової угоди про повітряне сполучення з країнами Перської затоки.
Ще на початку зустрічі, як повідомляє джерело, шейх Хамад бен Халіф Аль Тані зазначив, що цікавиться футболом. Він сказав, що його країна завоювала право на проведення Євро з футболу в 2022 році. Також він запевнив, що буде стежити за ходом футбольного Чемпіонату Європи в 2012 році.
У свою чергу, Віктор Янукович запросив високопоставленого гостя приїхати в Україну на матчі Євро-2012. «Я з радістю запрошую вас, Вашt Величносте, в наступному році приїхати до нас на Чемпіонат Європи з футболу», ― сказав Український Президент.
Нагадаємо, Держава Катар знаходиться на південному заході Азії, у північно-східній частині Аравійського півострова, де межує з Саудівською Аравією і арабським Еміратах. Як відомо, Катар ― третя країна в світі за запасами природного газу, і є одним з великих експортерів газу, нафти та нафтопродуктів (займає шосте місце в світі).
Завтра Емір Держави Катар шейх Хамад бін Халіфа Аль Тані відбуде з української столиці додому.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...