• Ющенко подав позов проти Москаля з приводу «громадянства США»

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 19 жовтня 2011 року
Екс-президент України Віктор Ющенко подав до Київського райсуду Сімферополя АР Крим позовну заяву проти депутата від блоку «Наша Україна ― Народна самооборона» (НУНС) Геннадія Москаля про захист своєї честі і гідності, повідомляє газета «Україна молода». 
Як відомо, місяць тому пан Москаль опублікував на своєму сайті інформацію про те, що пан Ющенко подав до американського посольства документи для отримання посвідки на проживання у США, з тією метою, щоб у майбутньому отримати американське громадянство.
Екс-президент назвав інформацію, поширену депутатом Г. Москалем, голослівною і безпідставною. У своїй заяві позивач вказав: «Поширена відповідачем інформація від 20 вересня 2011 є недостовірною і не відповідає дійсності. Вона ганьбить мою гідність, честь та ділову репутацію. Прошу суд визнати її наклепом».
В якості компенсації за моральний збиток В. Ющенко попросив суд стягнути з народного депутата НУНС в свою користь 1 гривню.
На доказ недостовірності поширеної інформації, колишній глава держави сказав, що в той час він перебував в Америці на запрошення сенатора Доула з Інституту політики при Канзаському університеті. Там він брав участь у конференції на тему «Двадцять років після розпаду СРСР».
Нагадаємо, в 2006 році Геннадій Москаль був Постійним представником Президента України в АР Крим, під час президентства Віктора Ющенка. У січні 2007 року главою держави він був призначений заступником голови СБУ. Восени того ж року ― став народним депутатом України від блоку НУНС.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...