• Рейтинг опозиційних політиків зрос

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 19 жовтня 2011 року
Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко, лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк і глава фракції партії «УДАР» Віталій Кличко увійшли до трійки українських політиків, які найбільше симпатизують громадянам України, повідомляє сьогодні соціологічна служба Центру Разумкова.  
Про це свідчать результати всеукраїнського опитування Центру Разумкова, розпочатого в кінці вересня і на початку жовтня. 
Серед провідних українських політиків найбільшу підтримку здобула Юлія Тимошенко. Її повністю підтримують 14,3% українців. Арсеній Яценюк вийшов на друге місце, з підтримкою голосів у 11,9%, Віталій Кличко ― на третє місце, його повністю підтримують 10,2% респондентів. Недалеко від останнього пішов і Віктор Янукович ― його підтримують 10,0% українців. 
У той же час відсоток учасників опитування, які не підтримують діяльність провідних політиків набагато вище. Так В. Кличко не підтримують 41,5% українців, А. Яценюка ― 44,2%, В. Януковича ― 54,6%, Ю. Тимошенко ― 56,7%, С. Тігіпка ― 61,6%, Н. Азарова ― 61,8%  та В. Ющенко ― 80,4%. 
Нагадаємо, дане дослідження проводилося Центром Разумкова з 29 вересня по 4 жовтня 2011 року. Було опитано 2 тисячі респондентів по всіх областях України та АР Криму старше 18 років. На останньому етапі вибірка опитування будувалася як багатоступенева, стратифікована, випадкова ― з квотним відбором респондентів. Теоретична похибка вибірки ― не більше 2,3%.

Фото: razumkov.org.ua (укр)

Фото: razumkov.org.ua 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...