• Багатьом українцям можна буде перебувати в гостях у Росії без реєстрації

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 19 жовтня 2011 року
Нова угода між Україною і Росією дозволить українцям, правда не всім, перебувати на прикордонній російській території без реєстрації та заповнення міграційної картки періодом до 90 днів.
ЯнуковичДана угода між Кабміном і урядом Російської Федерації стала одним із головних підсумків зустрічі двох президентів на міжрегіональному економічному форумі в Донецьку 18 жовтня 2011 року, як повідомляє газета «Сегодня».  Підписаний документ стосується правил перетину кордону російськими і українськими громадянами прикордонних регіонів.
В рамках даної угоди в Україні спрощується процедура для жителів Харківської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Сумської областей та Криму. А в Росії ― для жителів Брянської, Бєлгородської, Ростовської, Курської, Воронезької областей і Краснодарського краю.
Також, для розвитку успішного міжрегіонального співробітництва України і Росії Віктор Янукович запропонував Д. Медведєву спростити прикордонні процедури у всіх поїздах між Україною і Росією. «Такий крок гідно оцінять тисячі російських уболівальників, які захочуть відвідати Україну під час проведення Євро-2012», ― зазначив український Президент.
Як відомо, зараз така спрощена процедура прикордонно-митного огляду існує тільки на поїздах проходженням Київ ― Москва / Москва ― Київ.
Нагадаємо, вчора шахтарська столиця вперше у своїй історії приймала багатьох вищих чинів із Росії на чолі з її президентом Дмитром Медведєвим. На Другому українсько-російському міжрегіональному економічному форумі під патронатом двох Президентів крім вищеназваних тем обговорювалися також питання Митного союзу і газу. Сторонам вчора так і не вдалося домовитися щодо зниження ціни на газ.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...