• Тимошенко допитали по новій кримінальній справі

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 19 жовтня 2011 року

Вчора пройшов перший допит екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, як обвинуваченої у новій кримінальній справі про незаконне переведення боргів компанії ЄЕСУ на держбюджет Україні. Допит відбувся в присутності її адвоката.

Про це сьогодні повідомив Генпрокурор України Віктор Пшонка кореспонденту «Коментарів». За словами джерела, глава прокуратури зазначив, що досудовим слідством зараз займається СБУ, а за дотриманням законодавства спостерігає Генеральна прокуратура.

Він сказав: «СБУ порушила нову кримінальну справу стосовно Тимошенко 12 жовтня, після чого було винесено постанову про притягнення її до відповідальності. Вчора пройшов допит обвинуваченої у присутності адвоката».

Як заявив Генпрокурор, слідство звинувачує Юлію Тимошенко в тому, що вона в 90-х роках перевела борг колишньої своєї компанії «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ) на державний бюджет України. Сума цього боргу склала $405 млн 500 тис.

Захисником у цій справі обвинувачена вибрала собі депутата з фракції БЮТ у парламенті Сергія Власенко. Слідчий допустив його захищати інтереси підсудної.

Зазначимо, якщо провина Ю. Тимошенко буде доведена та її визнають винною, то екс-прем'єру загрожує до 12 років позбавлення волі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...