• Каддафі та його сина поховали, ймовірно, в пустелі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 25 жовтня 2011 року
Тіло вбитого екс-лідера Лівії Муаммара Каддафі віддано землі на світанку о 5:00 годині за місцевим часом (6:00 за Києвом) у невідомому місці 25 жовтня 2011 року.
Також поруч із М. Каддафі поховали його сина Мутассіма Каддафі і міністра оборони поваленого режиму Абу Бакра Юніса, заявив представник військової ради Місрати Ібрагім Бейталмал. На церемонії похорон було присутньо духовенство, яке прочитало над тілами ісламські молитви.
Як повідомляло раніше Reuters з посиланням на представника Національної Перехідної ради (НПР) Лівії, місце поховання злочинців повинні були вибрати на півдні країни в пустелі.
«Оскільки у нас із представниками родичів Каддафі так і не було досягнуто домовленості, ми маємо намір поховати тіло полковника в особливому місці в пустелі», ― цитувало слова співрозмовника джерело.
Зараз місце поховання екс-лідера та його сина тримається в секреті через побоювання паломництва його прихильників.
Нагадаємо, Муаммар Каддафі був поранений, а пізніше вбитий 20 жовтня 2011 р. в його рідному місті Сирт при спробі втечі. Існує інша версія про загибель полковника: солдати влаштували над ним самосуд. Ряд країн і правозахисних організацій зажадали від НПР провести розслідування вбивства М. Каддафі, але цього так і не було зроблено.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...