ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Віталій Кличко піде в мери Києва, а його партія «Удар» - до ВР

Велика Епоха
Лідер партії «Удар» Віталій Кличко має намір балотуватися в мери Києва, а його фракція ― брати участь у парламентських виборах наступного року, повідомляє прес-центр партії «Удар».

Віталій Кличко. Фото: Getty Images
Віталій Кличко. Фото: Getty Images
«Я вже давно розставив пріоритети», ― сказав Віталій Кличко. При цьому він спростував інформацію про те, що збирався зняти свою кандидатуру зі столичних виборів через домовленості зі владою. Він додав, що питання його участі у президентських виборах сьогодні не актуально.

«Тиждень тому я дізнався, що балотуюся в президенти ... Однак сьогодні питання президентських виборів, які пройдуть аж у 2015 році ― не актуальні. Всьому свій час», ― сказав молодий політик, і ще раз підкреслив, що всі зусилля його команди будуть спрямовані безпосередньо на передвиборну гонку в мери Києва та Верховну Раду.

Віталій Кличко також заявив, що для нього Київ ― це відправна точка, з якої повинні починатися його реформи. «Моя команда працювала на столицю і буде працювати. Нам вдалося витримати лінію і симпатію людей ідеєю, а не грошима й портфелями».

Він також зазначив, що сьогодні влада тільки говорить про боротьбу з корупцією: «У СІЗО сидить Юрій Луценко, якого звинувачують у розтринькуванні 40 тис. грн. на зарплату водієві, а мер Києва Леонід Черновецький, який вкрав 70 млрд. гривень (і влада про це публічно заявляє), подорожує за кордон і просто не ходить на роботу ... У той же час, що відносно його членів команди ― жодна їхня справа не доведена до суду. А наші клопотання до ВР про перевибори, більшістю парламентаріїв не розглядаються. Це все ― подвійні стандарти».

Як заявив голова партії «Удар», вже до виборів він має намір внести зміни до Закону про столицю, щоб дати Києву реальне самоврядування, яке у міста зараз відсутньо. Як вважає політик, обраний мер повинен отримати достатні повноваження, щоб у реальності мати можливість проводити реформи.